-
Reklam
Anasayfa Genel Haberler Ameera Turbo’nun yeni sahibi belli oldu
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Ameera Turbo’nun yeni sahibi belli oldu PDF Yazdır e-Posta
Haberler - Genel Haberler
Pazar, 08 Ocak 2017 17:10

Emir İçgören’in bir J70 aldıktan sonra satışa koyduğu Melges 32 Ameera Turbo’nun yeni sahibi İlker Elmastaş oldu.

Olympus Sailing Team olarak 2016 sezonunda Farr 30 Sprinter ile parkurlara çıkan Elmastaş, şimdi ekibi ile büyük bir heyecanla sezonun ilk yarışı olan Çanakkale Zafer Kupası’na hazırlanıyor.

İlker Elmastaş liderliğindeki Olympus Sailing Team, gençlerden kurulu tutkulu ve yeni bir ekip.

2016
sezonunda Farr 30 “Sprinter” ile IRC2 sınıfında yarışlara katılmaya başlayan ekip, “ısınma turlarını” tamamladıktan ve derece listelerine adlarını yazdırmaya başladıktan sonra bir hamle daha yaptı ve Emir İçgören’in Melges 32 Ameera Turbo’sunu satın aldı.Melges 32 Ameera Turbo yeni sahibini bekliyor >>

2016’nın son günlerinde bir strateji değişikliği yapmayı düşündükleri için bu adımı attıklarını belirten İlker Elmastaş, şimdi arkadaşları ile birlikte yeni sezona hazırlanıyor.

Katılmayı planladıkları ilk yarış İstanbul Yelken Kulübü’nün düzenlediği Çanakkale Zafer Kupası. Fazla zaman kalmadığı için de kışın bu karlı ve soğuk günlerinde bile zamanlarının çoğunu Kalamış Marina’da yeni teknelerinin hazırlıkları ile geçiriyor.Oldukça heyecanlılar. Üstelik ilk yarışlarına ViaPort Marina’dan aldıkları sponsorluk desteği bu heyecanlarını katlamış durumda.

IRC0
’a bu nedenle “umutlu bir başlangıç” yapacaklar ama bir yandan da sonrasını planlıyorlar. Dolayısıyla yeni teknelerini tanımaya çalışırlarken, daha şimdiden kendilerini destekleyecek yeni bir sponsor aramaya başlamışlar bile.

Olympus Sailing Team’in IRC2’de olduğu gibi IRC0’da da taktisyenlik ve dümencilik görevlerini Batuhan Dobrucalı üstlenecek.     


Kaynak: TurkSail


Lütfen yorum ekleyebilmek için sisteme giriş yapın veya üye olun.
Yorumlar (2)
2 Pazar, 08 Ocak 2017 18:43
Olympus Sailing Team
Teşekkür ederiz
1 Pazar, 08 Ocak 2017 17:38
korza
hayırlı olsun


Bu sayfayı beğendiğiniz sitelerde paylaşabilirsiniz
Reddit! Del.icio.us! Google! Live! Facebook! StumbleUpon! MySpace! Twitter! LinkedIn!
Son Güncelleme: Pazar, 08 Ocak 2017 17:34
 
Bu Bölümden Rastgele Seçilenler


 


Reklam

Anketler

Bakanlığın ikinci Türk bayrağına geçiş hamlesi, vergi ve marina bağlama ücretlerinde indirim bu kez beklenen sonucu verecek mi?
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam


Reklam
Reklam